3D
Zaprojektuj sam
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
698-410-600
KUPUJ BEZ OBAW
14 dni na zwrot
sklep@nagaba.pl
odpisujemy od 8:00 - 16:00
Pakujemy ECO
Dbamy o środowisko
8 min na przeczytanie

Historia butów skokowych dla kadry Polski

ODCINEK 1 
Prezentujemy pierwszy odcinek filmu opowiadającego ciekawą historię związaną z produkcją butów dla skoczków narciarskich. Dlaczego ?? Polska kadra chciała mieć swojego producenta butów❓ O czym zapomniał Kuba Wolny❓ Co o współpracy z nami mówi Kamil Stoch… i w końcu dlaczego Piotr Żyła nie chce, żebyśmy produkowali „laćki”. O tym wszystkim dowiecie się z naszych materiałów. Jesteście gotowi❓ Keep on flyin’?

 

 

 

ODCINEK 2

Skoczkowie narciarscy rozpoczną rywalizację o Puchar Świata w sezonie 2021/22, a tymczasem my przenosimy się do czasu początku ich przygotowań i rozmawiamy o formie, nadziejach i… butach. Niektórzy mówią, że to tajna broń przed nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie. Nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów, ale o kilku rzeczach dowiecie się z drugiego odcinka filmu ! Trzymamy kciuki za naszą kadrę! ? Jesteście gotowi❓ Keep on flyin’?

 

 

 

ODCINEK 3 

Święta to niezwykle rodzinny czas, dlatego przy tej okazji chcieliśmy wam pokazać, jak wielka drzemie w nich moc. Nasza rodzinna firma podjęła się ogromnego wyzywania przygotowania butów dla polskich skoczków. Nie było łatwo, ale potrafiliśmy się wspierać i wszyscy wspólnie - razem z pracownikami stanowiliśmy w tym przedsięwzięciu jedną wielką rodzinę. Dziękując wszystkim, którzy razem z nami są i którzy od początku byli, chcemy podzielić się krótkim materiałem i towarzyszącą nam atmosferą!

 

 

 

Dodaj komentarz
Komentarz:
Podpis:
E-mail: