KONFIGURATOR OBUWIA - ZAPROJEKTUJ SAM

treść podstrony dla mobile

Obuwie powinno nie tylko zapewniać wysoki poziom wygody, ale równie ważne jest, aby odzwierciedlało naszą osobowość, tym samym stanowiąc idealny sposób na podkreślenie codziennych stylizacji. Wyobraź sobie, że masz możliwość samodzielnego zaprojektowania pary butów. Z jakich komponentów zostałaby ona wykonana? Jaki fason obuwia sprostałby Twoim oczekiwaniom? Czy jego design wpisywałby się w styl minimalistyczny, czy raczej nowoczesny? Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom Twoim, jak i pozostałych klientów, stworzyła intuicyjny konfigurator obuwia. Z jego pomocą stworzysz buty, które w pełni będą odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom. Nie pozostało więc powiedzieć nam nic innego jak - zaprojektuj sam buty swoich marzeń i przekonaj się, jakie to proste!

Na czym polega personalizacja obuwia?

Personalizacja, jak samo określenie wskazuje, umożliwia stworzenie produktu zgodnie z indywidualnym projektem przygotowanym przez klienta. Nasz konfigurator - zaprojektuj sam pozwoli Ci na przygotowanie szczegółowego projektu butów dostosowanych do Twoich potrzeb zarówno pod kątem praktycznym, jak i estetycznym. Dzięki niemu masz możliwość stworzenia osobistego, niepowtarzalnego projektu obuwia, które nie będzie powszechnie dostępne w tzw. sieciówkach. Za pomocą naszego konfiguratora - zaprojektuj sam możesz stworzyć buty wykonane wyłącznie z materiałów wegańskich lub skóry pochodzenia naturalnego. Oprócz tego aktualnie oferujemy możliwość zaprojektowania trzech różnych fasonów półbutów, które świetnie będą się prezentować jako element stylizacji casualowych oraz półformalnych.

Zaprojektuj sam buty wedle indywidualnych potrzeb

Mogłoby się wydawać, że aby samodzielnie zaprojektować buty, należy mieć doświadczenie jako projektant, szewc, czy krawcowa. Nic bardziej mylnego! Nasz konfigurator - zaprojektuj sam buty swoich marzeń to uniwersalne rozwiązanie, które nie wymaga od Ciebie posiadania umiejętności rysowania czy szkicowania. Po wybraniu interesującego Cię fasonu obuwia zostaniesz przekierowany na podstronę, na której po kolei będziesz mógł zdecydować o jego każdym elemencie. W zależności od wybranego fasonu możesz poddać modyfikacji wygląd szlufki, tylnika, podkrążka, obłożyny, czubka, sznurówek, nitek w podeszwie, przeszyć, czy przyszwy i języka oraz paska - otoku, biorąc pod uwagę nie tylko rodzaj materiału, z jakiego powinna zostać wykonana określona część, ale też kolor. Dodatkowym atutem naszego konfiguratora - zaprojektuj sam, jest wizualizacja 3D, dzięki której widzisz wymarzone buty w pełnej okazałości, a jeśli uzyskany efekt nie spełnia Twoich oczekiwań, zawsze możesz wprowadzić drobne poprawki.

Ty projektujesz, My tworzymy

Zależy Ci na stworzeniu obuwia, które będzie zarówno odzwierciedlać Twój pomysł, jak i wyróżniać się świetnymi parametrami wytrzymałościowymi? Decydując się na skorzystanie z naszego konfiguratora - zaprojektuj sam możesz mieć pewność, że stworzone z jego pomocą buty będą nie tylko wpisywać się w Twoje poczucie estetyki. Oprócz tego, że dajemy możliwość wyboru fasonu obuwia, to od Ciebie również zależy, z jakich komponentów zostanie ono uszyte. Z myślą o osobach, które coraz chętniej rezygnują z produktów odzwierzęcych, oferujemy zaprojektowanie obuwia z materiałów wegańskich. W ich przypadku zarówno podszewka, jak i wkładka zostaną wykonane z zielonej mikrofibry. Umożliwiamy również zaprojektowanie obuwia ze skóry pochodzenia naturalnego. W tym wypadku, w zależności od wybranego fasonu, buty stworzone z pomocą konfiguratora - zaprojektuj sam podszewka i wkładka mogą zostać wykonane ze skóry naturalnej licowej w kolorze beżowym lub antracytowym, a także skóry naturalnej welurowej w klasycznym białym odcieniu.

Buty, które wyróżnią Cię z tłumu - zaprojektuj je sam!

Samodzielnie zaprojektowane obuwie to prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników wyróżniających z tłumu butów. Aktualnie na rynku obuwniczym pojawia się coraz więcej fasonów obuwia. Pomimo tego jednak zdarza się, że trudno znaleźć takie, które w pełnym stopniu nam się spodoba. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Konfigurator - zaprojektuj sam to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci na stworzenie butów marzeń. Obuwie zaprojektowane z pomocą naszego konfiguratora pozwoli Ci na efektowne wyróżnienie się z tłumu, stworzenie wyjątkowych stylizacji, a także zadbanie o komfort Twoich stóp. Więcej o naszym konfiguratorze oraz o tym, dlaczego warto skorzystać z jego możliwości, dowiesz się z artykułu: „Konfigurator obuwia - zaprojektuj sam”.

APLIKACJA MOBILNA
Kupuj szybciej z appką NAGABA Darmowa aplikacja na Twój telefon!