O nas

Nagaba jest spółką rodzinną założoną w 1993 r. w Krapkowicach - Otmęcie. W pierwszych latach swojej działalności firma zatrudniała kilkanaście osób. Ciągły rozwój produkcji, inwestycje i wzrost zatrudnienia sprawiają, że nasza firma dynamicznie się rozwija stale zwiększając grono usatysfakcjonowanych klientów.

 

Jakość

Od samego początku działalności skupiliśmy się na najlepszych jakościowo materiałach, precyzji wykonania, aby zapewnić naszym produktom ponadprzeciętną wytrzymałość. Naszą produkcję cechuje sprawdzona technologia, duża elestyczność, dzięki czemu potrafimy sprostać coraz to większym potrzebom rynku. Wszystkie te działania sprawiły, że nasza marka stała się rozpoznawalna w Polsce i za granicą.

 

Polska produkcja

Jesteśmy dumni z tego, że produkujemy w Polsce. Dbamy, aby nasze obuwie było synonimem świetnej jakości, dużej wygody i ciekawego wzornictwa. Cieszymy się, że jesteśmy częścią wielkiej polskiej rodziny obuwników.

 

Rodzinne tradycje

Atutem naszej firmy jest jej rodzinny charakter. Tradycje obuwnicze przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Posiadamy bardzo dobry i zgrany zespół pracujący z pasją. Dzięki wysokim kwalifikacjom i dużemu doświadczeniu ustawicznie doskonalimy jakość naszych wyrobów. Dążymy do pełnej satysfakcji klienta, aby po pierwszym zakupie naszego obuwia, pozostał w gronie stałych odbiorców. Takie przywiązanie do marki jest dla nas najważniejszym miernikiem sukcesu.

 

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie internetowym. Przedstawiamy szeroki wybór obuwia skórzanego, które sprawdzi się przez cały rok. Dostępne są zarówno letnie sandały, eleganckie i stylowe półbuty jak również ciepłe obuwie na chłodniejsze dni. W naszym sklepie ciekawe propozycje znajda dla siebie Panie, Panowie oraz młodzież. Obuwie naszej firmy stanowi idealny kompromis pomiędzy wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjną ceną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,  szeroki asortyment i bogata kolorystyka sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie !

 

 

APLIKACJA MOBILNA
Kupuj szybciej z appką NAGABA Darmowa aplikacja na Twój telefon!