Dofinansowanie - UE

NAGABA Spółka Jawna

 

realizuje projekt dofinansowany

z Funduszy Europejskich „Zakup i wdrożenie nowoczesnych

technologii informacyjno-komunikacyjnych w firmie NAGABA”

 

        Celem projektu jest wdrożenie i zastosowanie w przedsiębiorstwie innowacji z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych, w szczególności rozwiązań wspomagających bieżącą działalność w przedsiębiorstwie B2E i B2C. W wyniku wdrożenia nowych rozwiązań informatycznych zostaną zautomatyzowane i poprawione najważniejsze procesy w firmie, które wymagają optymalizacji, żeby zmniejszyć liczbę opóźnień, pomyłek i strat.

        W ramach projektu zostanie zakupiony i wdrożony przede wszystkim Konfigurator obuwia, umożliwiający projektowanie i zamawianie online własnej wersji buta. Klienci, korzystający z konfiguratora, będą na obiekcie 3D buta wybierać rodzaj materiałów, z których mają być wykonane poszczególne elementy buta. Po zaprojektowaniu online projekt buta trafi z systemu do magazynu i działu produkcji.

      Cele realizowanego projektu są ściśle powiązane z następującymi celami RPO WO 2014-2020: - zwiększenie zastosowania w przedsiębiorstwach z sektora MSP innowacji, w tym z zakresu technologii informacyjno – komunikacyjnych oraz rozwój sektora prywatnego w zakresie stosowania produktów i usług opartych na TIK.

 

Całkowity koszt projektu: 501 716,12 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 250 356,34 PLN


 

 

APLIKACJA MOBILNA
Kupuj szybciej z appką NAGABA Darmowa aplikacja na Twój telefon!