Rodzaje ocieplenia

SKU - 00: SKÓRA NATURALNA PODSZEWKOWA

opis: Obok skóry na cholewki butów, skóra podszewkowa jest niemniej ważna. W końcu to ona ma bezpośrednią styczność z naszymi stopami. Od niej zależy, czy wilgoć zostanie odpowiednio odprowadzona, czy też ulegnie skropleniu i pozostanie w butach, a nasze stopy będą się w butach „gotować”. W większości obuwia stosujemy naturalne skóry świńskie podszewkowe od najlepszych polskich garbarni. Podszewki świńskie mają standardową grubość 0,7 – 0,9 mm i powstały z surowca najwyższej jakości. 

 

SKU - 01: FILC

kolor: czarny;

skład: 100% PL - POLIESTER;

opis: Filc w kolorze czarnym to materiał włókienniczy powstały z włókien syntetycznych. Włókniny charakteryzują się korzystnymi właściwościami technologicznymi, takimi jak: naturalna elastyczność, łatwość przetwórstwa, wysoka przepuszczalność pary wodnej i powietrza oraz wchłanialność wilgoci. Filc najlepiej sprawdza się w okresie jesiennym oraz wczesnej wiosny.

 

 

SKU - 03: KRATKA

kolor: ciemny;

skład: 80% CO - BAWEŁNA, 20% PL – POLIESTER;

nośnik: 100% PU – POLIURETAN

opis: Wysokiej jakości bawełniana dzianina w szaro-czarną kratkę z białymi paskami oraz czerwonymi liniami. Materiał jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku. Idealnie się układa. Doskonale pochłania wilgoć dzięki czemu zapewnia wysoki komfort noszenia. Dzianina przeznaczona jako lekkie ocieplenie na jesień oraz wiosnę.

SKU - 04: BARANEK

kolor: biały;

skład: 100% PL - POLIESTER;

opis: Baranek w kolorze białym to miękka w dotyku dzianina syntetyczna, futerkowa o krótkim, skręconym włosiu, imitującym owcze kędziorki. Materiał w kontakcie ze skórą daje dużo ciepła, dzięki czemu jest idealny do ocieplania zimowego obuwia. Materiał wyprodukowany w Polsce. Jest doskonałą bronią przed tutejszą kapryśną pogodą szczególnie zimą.

SKU - 05: BARANEK

kolor: ciemny;

skład: skład: 52% MA – MODAKRYL, 32% PL – POLIESTER, 16% PC – AKRYL  

nośnik: 100% PL – POLIESTER

opis: Baranek w kolorze ciemnym to miękka w dotyku dzianina syntetyczna, futerkowa o krótkim, skręconym włosiu, imitującym owcze kędziorki. Materiał w kontakcie ze skórą daje dużo ciepła, dzięki czemu jest idealny do ocieplania zimowego obuwia. Materiał wyprodukowany w Polsce. Jest doskonałą bronią przed tutejszą kapryśną pogodą szczególnie zimą.

 

 

 

 

APLIKACJA MOBILNA
Kupuj szybciej z appką NAGABA Darmowa aplikacja na Twój telefon!